.

.

New
Angoily 72 Компјутери Феритни Јадро Кабелот Прстен Задави Бучава Стабилизатор Филтер за Кабелот за Напојување Кабел

Angoily 72 Компјутери Феритни Јадро Кабелот Прстен Задави Бучава Стабилизатор Филтер за Кабелот за Напојување Кабел

DEN 1682.16

Тековен
Во продавницата

Мини форма и се отстранува.It won' t предизвикаат нарушување време на пренос.Клипот на феритни chokes со авто - прилагодување клипови може да се качи на кабли цврсто и да работи за супер долго време.Погоден за НАИЗМЕНИЧНА струја линии, USB кабел, глувчето кабел, тастатура кабел, слушалки кабел, видео кабел, аудио и кабел за податоци, итн.Добро направени и, направени од издржлив и феритни јадро.На феритни јадро помага во намалување на високата фреквенција пречки предизвикани апарати за дома и електроника.Опис Клип на феритни мушка кабел може да се користи за сите видови на жица канапи, како што се кабелот за напојување, аудио кабли, av кабел, кабел, usb кабли.Тоа помага во подобрување на електромагнетно поле и квалитетот околу кабел, избегнување на надворешно мешање.It won' t предизвика нарушување на пренесуваат и го освои' t влијае на вашиот аудио, видео и квалитет на слика.Карактеристики - Материјал : Никел-цинк феритни.- На феритни јадро помага во намалување на високата фреквенција пречки предизвикани апарати за дома и електроника.- Клипот на феритни chokes со авто - прилагодување клип може да се качи на кабли цврсто и да се работи за супер долго време.- Погоден за НАИЗМЕНИЧНА струја линии, USB кабел, глувчето кабел, тастатура кабел, слушалки кабел, видео кабел, аудио и кабел за податоци, итн.- Мини форма и се отстранува.It won' t предизвикаат нарушување време на пренос.- Добро направени и, направени од издржлив и феритни јадро.Пакет Including72 x стабилизатор филтри.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди