.

.

New
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - JASNPROSMA FDS6612A SOP8 50PCS FDS6612 6612 30V N-Канал FDS - (Боја: FDS6612A)

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - JASNPROSMA FDS6612A SOP8 50PCS FDS6612 6612 30V N-Канал FDS -

DEN 444.00

Тековен
Во продавницата

Боја : FDS6612 A.Големина : SOP8. Количина : 50 PCS.Е прилагодено : yes.Компатибилен : Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, Play Station Move.Објектот специфики : Големина : SOP8 Quantity : 50 PCSIs прилагодено : yes Compatible : Рачни Играч, Конзола за игри, Kinect, Play Station Move.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди