.

.

New
Kmonabie Видео Камера, Дигитален фото апарат Dv Видео видео камера Резолуција 2.7 Инчен LCD Екран, Full Hd 1080p за Излети, Семејни Дружења

Kmonabie Видео Камера, Дигитален фото апарат Dv Видео видео камера Резолуција 2.7 Инчен LCD Екран, Full Hd 1080p за Излети,

DEN 1704.00

Тековен
Во продавницата

Мулти-функција камера : Ова камерата поддржува до 1080 P AVI видео резолуција, 2.7-инчен LCD екран, поддржува 270° ротација, 16x дигитален зум, изградена-во пополни светлина, се соочуваат со фотографирање, убавина функција, Selfie.Веб камера функција, пауза функција, USB 2.0, ТВ излез, итн.Веб камера видео камера : дигитална камера има функцијата на веб камера.Снимањето додека го полните : дигитална камера доаѓа со 1020m Ah 3.7 V батерија (модел : BL-5 C).Тоа може да се користи за 30-60 минути со целосна наплата.Или можете да снимате видео додека се полни, во овој случај, можете да снимате доволно долго видео како што е потребно, без да се грижиш за работи надвор од батеријата.Видео камера : На видео камера е мал и лесен, па можете да го носите со вас.Погоден за излети, семејни дружења, средби, и сл.Оставете повеќе добри спомени.Функција : Мулти-функција камера : Ова камерата поддржува до 1080 P AVI видео резолуција, 2.7-инчен LCD екран, поддржува 270° ротација, 16x дигитален зум, изградена-во пополни светлина, се соочуваат со фотографирање, убавина функција, Selfie, веб Камера функција, пауза функција, USB 2.0, ТВ излез, итн.Веб камера видео камера : дигитална камера има функцијата на веб камера.Снимањето додека го полните : дигитална камера доаѓа со 1020m Ah 3.7 V батерија (модел : BL-5 C).Тоа може да се користи за 30-60 минути со целосна наплата.Или можете да снимате видео додека се полни, во овој случај, можете да снимате доволно долго видео како што е потребно, без да се грижиш за работи надвор од батеријата.Видео камера : На видео камера е мал и лесен, па можете да го носите со вас.Погоден за излети, семејни дружења, средби, и сл.Оставете повеќе добри спомени настава : Спецификации : CMOS сензор со 16 милиони пиксели медиум за Складирање : да се прошири SD картичка/hcsd картичка до 32 GB Чувствителност : auto, iso100, iso200, iso400 Леќа : фиксен објектив f/3.2, f=7,6 милиметри Фокус опсег : 1.2 м-бесконечност Видео уредување : avi 1080p 720p VGA Зум : 16 пати дигитален зум, ПРЕДВОДЕНА пополнете светлината :

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди