.

.

New
Baerfgnxfg Чај Тенџере 1.8 Литарски 63 Унци Чаша Вода во Стомна со Капак и да се Справи,Сок Стомна,Ладна Вода, Стомна,Отпорни на Топлина Стакло Carafe Стомна со Капак за Чај,Сок

Baerfgnxfg Чај Тенџере 1.8 Литарски 63 Унци Чаша Вода во Стомна со Капак и да се Справи,Сок Стомна,Ладна Вода, Стомна,Отпорни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

◆[Храна одделение за безбедност на инфузија поставите] : Нашите производи се користи за храна одделение материјали, што нема да предизвика никаква штета на човечкото тело, ве молиме да бидат сигурни да го користите. ◆BOROSILICATE СТАКЛО СТОМНА : висок квалитет на borosilicate стакло, чај и сок со различни пристаништа, без капе spout, исто така, може да се мраз teapot, чаша за кафе тенџере и стакло литургија. ◆Погоден за топла и ладна вода : работната температура е од 0 до 300 ℉, па дали тоа е врела вода или мраз вода, можете директно да истурете го во стаклена тегла. ◆Безбедно материјали и добра дизајн : Ова стакло jug е направен од дрво-жито кората дизајн и стакло југ, кој е пријателски за вас.Устата на сок од југ е доволно голем да се одржи чај, коцки мраз и лимон, парчиња. ◆Лесен за употреба и лесно да се чисти : можете да истурете топла вода или мраз вода без да се грижиш, и вие исто така може да се загрее водата во гас печки, електрични керамички шпорети и микробранови печки.Материјал : висок borosilicate glass Color : transparent Style : дрво жито кората.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди