.

.

New
300Pcs 10.3 Инчен Шарени Флексибилни Пиење Цевчиња, Индивидуални Пакет за Еднократна употреба Пластични Цевчиња, Екстра Долг Флексибилни Партија Фенси Цевчиња.

300Pcs 10.3 Инчен Шарени Флексибилни Пиење Цевчиња, Индивидуални Пакет за Еднократна употреба Пластични Цевчиња, Екстра

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

Големина : 10.2 инчи екстра долг, 0.23 инчи дијаметар, по протегала околу 13 инчи, Лесен за употреба и пијалок, дури и за чаши со длабочини.Поединечно Завиткани : 300 брои, Направени од храна одделение PP материјал, Шарени и забавно, флексибилни дел може да се looped во кул форми за декорација.ИЗБРАНИ БОИ : Екстра забава за Деца!Овие разноврсна, здрав цевчиња можеле да се користат во уметности и занаети, Во неонски Портокалова, Розова, Зелена и Жолта, Можете да направите сите видови на забава форми од овие цевчиња.Ги исполни вашите различни потреби : Погоден за различни кои се движат брзо потрошувачка места, ладно пијалак продавници за брза храна, продавници, мраз барови, чај продавници, кафулиња, десерт барови, роденден партии и празнична партии. 100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите. 10 Инчен Поединечно Завиткани за Еднократна употреба Шарени Bendable Фенси Цевчиња за Сок, Вода, Мраз Чај или Сок, Идеална за дома,настан, базен партија, пикник, скара,партија,resturant,бар итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди