.

.

New
Glarks 290Pcs Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевки Пролет Клипови Стеги Асортиман за Полнење - Големина 5-13MM

Glarks 290Pcs Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевки Пролет Клипови Стеги Асортиман за Полнење - Големина 5-13MM

DEN 311.04

Тековен
Во продавницата

☆【Тип на производ : 】Висок квалитет на гориво линија црево цевки пролет клипови стеги асортиман комплет. ☆【Широк Црево Стегач Големина : 】 Во овој сет, ние обезбеди 9 големината на црева стеги кои се 35pcs 5mm, 35pcs 6mm, 35pcs 7mm, 35pcs 8мм, 30pcs 9mm, 30pcs 10мм, 30pcs 11mm, 30pcs 12mm, 30pcs 13mm, вкупно 290pcs спакувана во пластична кутија, лесен за складирање и за носење. ☆【Трајни Квалитет : 】 Сите црево стеги се изработени од пролет челик 65 Mn, со цинк позлатен на површината, корозија и ' рѓа отпорни, отпорни доволно не е лесно да се скрши. ☆【Заштедите Време и Пари : 】Овие системи за вбризгување на горивото линија стил црево стеги се полира мазна за да се избегне оштетување на цревото, одличен за запечатување црева против губење на течност, заштеда на време и пари на скапи поправки цевка. ☆【Функција и Употреба : 】Овие стеги се заклучување безбедна и тесни, широко се користи во повеќето мотоцикли, чамци, atv настана, моторни гас цевки, цевки.Glarks 290 Pcs Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевки Пролет Клипови Стеги Асортиман Комплет "Спецификации : " ✔ Тип на Производ : Пролет клипови менгеме ✔ Материјал : 65 Mn Пролет Челик, Цинк Позлатен ✔ Главната Боја : Бронзени Тон ✔ Внатрешен Дијаметар Вклучени : 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм,11mm, 12mm, 13mm "Тема : " ☛ Направени на пролет челик 65 Mn, трајни доволно не е лесно да се скрши. ☛ Мазна површина може да се избегне оштетување на цревото, одличен за запечатување црева против губење на течност. ☛ Совршен користи во повеќето мотоцикли, чамци, atv настана, моторни и сите видови на гасни цевки, цевки. "Пакет Детали : " - 5mm - 35pcs - 6mm - 35pcs - 7mm - 35pcs - 8mm - 35pcs - 9mm - 30pcs - 10мм - 30pcs - 11mm - 30pcs - 12mm - 30pcs - 13mm - 30pcs Вкупно Quanyity : 290 Pcs 【Забелешка】 : ♥ ве Молиме проверете специфична големина на производот во смисла на втората слика.Поради рачни мерења на локации, може да постојат грешки, ве молам не ми пречи. ♥ Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди