.

.

New
Miuco 4 ПАРЧИЊА Круг Бамбус Торба Справува со рачно изработени Чанта Чанта на Одлуки се Справи со Замена за рачно изработени DIY Кеси Додатоци,5.90 инчен

Miuco 4 ПАРЧИЊА Круг Бамбус Торба Справува со рачно изработени Чанта Чанта на Одлуки се Справи со Замена за рачно изработени

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мала Големина : 5.12".......Големина Медиумu5.91u.......Големина големи : 6.69".Пакет се Вклучени : 4pcs (2 пара) Круг бамбус торба справи.Материјал : направен од премиум квалитет дрво, трајни употреба, модерен и удобен рачно изработени додаток за вашиот слама плажа торба.стилски бамбус форма која додава елегантен допир на purses.УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН го прави идеален за чанта и чанта одлуки - ќе одговараат на секоја кеса стил - tote, торба, гласник торба, briefcase, патување tote, чанта или чанта.Miuco Совршен рачно изработени бамбус се справи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди