.

.

New
Дрво-Слободен Честитки Cougars Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Дрво-Слободен Честитки Cougars Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само-отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Тешко да се најде Cougars Колеџ Кошарка опрема.Дрво-Слободен Честитки стреми да се користи најмногу еко пријателски материјали и процеси е можно.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со тешко да се најде Cougars Колеџ Кошарка тематските уметност и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е обновливи затоа елиминирање на било расположливиот хартија или Styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик Кул Првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци; миење на рацете се препорачува.На Дрвото-Слободен Честитки Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама го прави совршен подарок или сувенир за секоја прилика.Зачувај дрвја, се шири радост.Купи Дрвото-Слободен земјата пријателски подарок денес.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди