.

.

New
Децата & Деца Чаши со Слама - 4 Пакет Истури Доказ 8 МЛ Стакло Мејсон Тегли Пијалак Снек Чаша со Ракав +4 Течење Доказ Капак +8 Силикони Слама со Затка, BPA FREE Бебе Божиќ По

Децата & Деца Чаши со Слама - 4 Пакет Истури Доказ 8 МЛ Стакло Мејсон Тегли Пијалак Снек Чаша со Ракав +4 Течење Доказ

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Хуманизирано Дизајн✔Надгради слама со затка : Не грижи за хаос по детска извлекувајќи на цевчиња.Tiblue е посветена на дизајнирање повеќе удобен и мултифункционален дете чаши.·Кога греење храна, ве молиме да го отстраните капакот и место на стаклена тегла во микровална печка.Нашиот Тим нуди супериорни услуги на клиентите, високо-квалитетни материјали, и животот за време гаранција.✔Меки силиконски слама : Храна одделение силиконски цевчиња се меки, па дури и chewable.Секој делови на ова првенство се отстрани, и сите од нив се машина за миење садови безбедно, многу лесно да се чисти. ★ЛЕСНО ЗА ДЕЦА USE - СЕГА СО СЛАМА ЗАТКИ : Негува посебен цевчиња со затка спречување на децата од извлекувајќи цевчиња и правење неред.Може да се самоуверено да се стави овие течење доказ & херметички печат гимнастик во вашата торба за на отворено, без никакви грижи на spills.✔Лесно за Малку Раце : Тенок големина и силиконски ракав се направи полесно за деца да се одржи.✔Пијалак чаши : Одлична за јогурт, сладоледи, пијалаци, итн.✔Широк устата : 2.✔Снек чаши : идеална сад да содржат сува храна, закуски, ореви, итн.За било какви прашања, да ни ги испратите вашите прашања за решение.Секој масон јар е само 2. ★КВАЛИТЕТ ГАРАНТИРАН : Tiblue тим е посветен да го обезбеди чувствувате деца чаши.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди