.

.

New
Бебе Фанатик МАК 2 Пакет Sippy Првенство, Индијанаполис Colts

Бебе Фанатик МАК 2 Пакет Sippy Првенство, Индијанаполис Colts

DEN 359.76

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Официјално Лиценцирани МАК Производ.За возраст од 9 месеци и нагоре.Тестирани за безбедност - BPA & Phthalate слободни. 9 оз.Sippy Чаши се машина за миење Садови Безбедно и Украсени со Тимот на Логото и Бои.Машина за миење садови-безбедно Врвот Рек Само, Не Микробранова печка.Бебе Фанатик - премиер производителот на официјално лиценцирани МАК, MLB, NHL, NBA и катедралната бебе и деца производи.Чувајте ги вашите дебитант фан задоволни со ова официјално лиценцирани Sippy Првенство.Секоја 9 оз.sippy првенство, е истури - доказ, машина за миење садови безбедно, и украсен со тимот графика и бои.Чаши се тестирани за безбедност и издржливост и се 100% BPA free.Секој чаши доаѓа со вентил во капакот да се спречи spills и пневматиците.Грижа Инструкции : се Чисти по секоја употреба.Отстрани затка од капакот да се мијат.Куп, капак и затка може да се мијат во горниот решетката на машина за миење садови или со рака.За над 15 години, Бебе Фанатик е најпознат производител на официјално лиценцирани МАК, MLB, NHL, NBA и Катедралната бебе и деца производи.Порасна од љубовта на децата и спорт, ние нудиме уникатна децата стоки од највисок квалитет за фановите насекаде, доведувајќи заедно со пријателите и семејството.Во потрага за совршен бебе подарок за соработник љубител на спортот?Размислете Бебе Фанатик е one-stop-shop за квалитет лиценцирани бебе стоки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди