.

.

New
Накит Кутија Голем капацитет екранот кутија види кутија чиста цврсто дрво квалитетот види поле, дрво види екранот кутија 12 Пакет,собирање кутии за Складирање Ку?

Накит Кутија Голем капацитет екранот кутија види кутија чиста цврсто дрво квалитетот види поле, дрво види екранот кутија

DEN 10000.08

Тековен
Во продавницата

★ Природно дрво рамка е многу стабилен и здрав.Мека flannelette перница не abrase вашиот види и накит. ★ Ова дрво се види случај е дизајниран да storage12 часовници, со доволно простор на врвот и внатрешни работи, што се вклопат за повеќето стилови и големини на часовници. ★ Висок степен на дрво,Собираат крпа и исклучителна изработка, дрво види кутија е идеален подарок за мажи, татко, дечко, сопруг и син. ★ Види КУТИЈА ГОЛЕМИНА : 36cm*22cm*8.5 cm. ★ Го види Накит кутија е направена од цврсто дрво, не само издржливи, но класични, нуди најдобро корисничко искуство за вас.Ова Цврсто Дрво Види Екранот Кутија Приказ е совршен за чување и прикажување на вашите часовници, нараквици и алки.Оваа часовници кутија за складирање дизајн со здрав дрвени структура се создаде атмосфера дома за вашите часовници.Горниот Материјал & Workmanship High Одделение Дрво Едноставна структура, таписерии изработка и компактна структура.Пакетот вклучува : Накит Кутија (со исклучок на други украси).1 X Накит Складирање Кутија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди