.

.

New
SongL Стол Возрасни Цврсто Дрво Чекор Столче Ortable Скала Чекор Столче Мултифункционален Домаќинство Расклопна Скала Гроздобер Креативност Стол Домаќинство Muliti-Боја ?

SongL Стол Возрасни Цврсто Дрво Чекор Столче Ortable Скала Чекор Столче Мултифункционален Домаќинство Расклопна Скала Гроздобер

DEN 2268.00

Тековен
Во продавницата

Thetool скала се идеални за секој современ дом, со еден минималистички дизајн и здрав елементи кои ќе ви овозможи да уживате во овој сет на столче за долго време да дојде.Со ова столче скала : можете безбедно и безбедност направи било задолженија како што се постигнување на висок кабинет, промена на сијалица или за перење на windows, нашите производи се направи полесно за да го добиете било работа!.Мултифункционален столче : Мулти-функција бустер клупата со трајни изградба и гламурозна дизајн,Лесно да се издржат тежина, climbable, разновиден, стилски, безбедно и лесно да се продавница.Не се лизга мат : Дрвени нозе обезбеди стабилност и заштита на сите видови на подови, мала големина, со не се лизга на нозете на дното за да помогне да се спречи оштетување на подот.Висок Квалитет, Директна Продажба од Страна на Производителите Разумна цена.Обично, ние ќе брод објектот во 1-3 дена.Време на испорака 15-25 дена.Опис на производот : Материјал : Борови wood Chair Големина : 42×38×85cm (како на сликата покажува)Пакетот вклучува : 1 stool Non се лизга дизајн, лесно да се користи.Тежок товар, возрасни и деца се соодветни.Безбедност и заштита на животната средина, скала дизајн, можете да седат може да оди.Реална снимање, снимањето осветлување, визуелни ефекти и лични мислења ќе се произведуваат одредени бои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди