.

.

New
Yinuoday Само Чистење Милениче Измамник Четка Чешел Професионални Кучиња, Мачки Отстранување на Влакна Убавина Чешлање Алатка, Лесна за

Yinuoday Само Чистење Милениче Измамник Четка Чешел Професионални Кучиња, Мачки Отстранување на Влакна Убавина Чешлање

DEN 2205.60

Тековен
Во продавницата

Лесно да се.Едноставно кликнете на копчето и влакната се повлече назад во четка, што го прави супер едноставно да се отстранат сите влакна од четка за следната употреба.Тоа функционира одлично на различни видови на домашни миленици, со долга коса, среден, низок, дебел, wiry или кадрава коса.Корисни.Совршен четка нежно ги отстранува губат косата, со кој се елиминира tangles, јазли, првут и заробени нечистотија на вашите миленици крзно со леснотија.Удобно се справи.Не се лизга и ергономски дизајнирани рачки овозможи брзо напор намалувања.Тоа grooms и масажи миленици за здрав грб, зголемување на циркулацијата на крвта ефикасно и оставајќи вашиот petscoat мека и сјајна.Нашите миленичиња четка дава на вашето домашно милениче екстра и внимание им треба!Вашето домашно милениче' s грб не само што изгледа здрава и сјајна, но тоа е исто така корисни за зголемување на циркулацијата на крвта и спречување на душеци и јазли од формирање одново и одново.На услужни влакната масажа вашите миленици undercoat, оставајќи ги големо чувство!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ABS, TPR Боја : Зелена како слика покажува Производ Големина : Прибл. 12. 5* 18cm/ 4. 9* 7. 1inch Пакет Тежина : Околу. 225g Пакет Вклучувајќи 1* домашно Милениче Чешел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди