.

.

New
TTHXQ Дијамант се Справи со Шминка Четка во Собата, 10 Шминка Четки, Шминка Фондацијата Крем Руменило во Прав Шминка Алатка Сет (SKU : HC2381L)

TTHXQ Дијамант се Справи со Шминка Четка во Собата, 10 Шминка Четки, Шминка Фондацијата Крем Руменило во Прав Шминка Алатка

DEN 1879.20

Тековен
Во продавницата

1. Овој збир на шминка четки е професионална шминка алатка за да ви помогне да се создаде поубаво лице. 2. Направени од меки и удобни влакна.Материјал : алуминиум, најлон влакна, пластика, тежина : 99g. 3. Дијамант-стил се справи со дизајн не само што не е убава, но, исто така, практични, покажува вашиот вкус во животот. 4. 10 во 1 четка во собата да ги задоволат вашите повеќе потреби!Лесно да се држиме прав, природна боја, униформа рендерирање. 5. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. 1. Овој збир на шминка четка е професионален козметички алатка, која ќе ви помогне да се направи повеќе убави изглед. 2. Направени на влакна дека е мек и удобен за употреба. 3. Дијамант стил се справи со дизајн, не се само убави, но, исто така, практични и сегашноста вашиот живот вкус. 4. 10 во 1 четки сет, да ги исполнуваат на вашиот повеќе побарувачка! 5. Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа. 6. Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба.Материјал : Алуминиум , Најлон Влакна , Plastic Weight : 99g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди