.

.

New
20 Компјутери Сенката за Очи Четка во Собата, Шминка Четки за Засенчување или Мешање на Крем Сенки во Прав Веѓа Highlighter Concealer Козметика Четка Алатка

20 Компјутери Сенката за Очи Четка во Собата, Шминка Четки за Засенчување или Мешање на Крем Сенки во Прав Веѓа Highlighter

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дизајн : рачката во форма на четка во собата е погоден за одржување и користење, правејќи ја вашата шминка повеќе удобен и убава.Материјал : шминка четка во собата е направен од мек и дебели четки.Кога ќе шминка, сенки четки не ја иритираат кожата на лицето.Четка во собата се многу погодни за примена на фондацијата течност, сенката за очи, лабава прав и така натаму.Содржи : професионална четка сет кој вклучува сенката за очи четка, eyeliner четка, маскара четка, усна четка, concealer четка, веѓа четка за секојдневна употреба.Мултифункционален : Ова е мултифункционален четка во собата, постојат различни големини и форми на четки за да се задоволат сите ваши потреби.Определба : Ако за било која причина не сте целосно задоволни, само нас контакт и ние ќе ви послужи wholeheartedly.Спецификација : Предмет Тип : Шминка Четка Сет Кол : 20 Pcs Производ употреба : Make-up Пакет Листата : 20 x Шминка Четки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди