.

.

New
1 КОМПЈУТЕР Трепките Салон Кристал Монистра се Справи со Меки Влакна на Косата Blackhead Носот Четки за Чистење со Четки Трепки Продолжетоци Шампон Четки(бела)

1 КОМПЈУТЕР Трепките Салон Кристал Монистра се Справи со Меки Влакна на Косата Blackhead Носот Четки за Чистење со Четки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Како да го Користите : Влажни четка со вода и бришење со чистење(било кој вид) да се направи лесна пенливата.Големина на : 1.1x13.8cm.Материјал : вештачки влакна волна + алуминиумска цевка + ABS четка рачка.Боја : Црна, сина, розова, јасно, црвена боја.Пакетот вклучува : 1 Pcs Чистење со Четка.Боја : Црна, сина, розова, јасно, red Size : 1.1x13.8cm Package вклучуваат : 1 Pcs Чистење Brush Material : вештачки влакна волна + алуминиумска цевка + ABS четка handle How да го Користите : Влажни четка со вода и бришење со чистење(било кој вид) да се направи лесна пенливата.По употребата, се мијат четка јасно и висат за да се исуши.Најдобри Lash Чистење Пена tools Eyelash чистење со четка За Eyelash Extensions Easy и длабоко чистење eyelash ,мека и добар квалитет.Нежно тријте на потребните дел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди