.

.

New
Вино за Чистење со Четка Флексибилни Долго Шише Четка за Чистење за Вино Decanters, Пехари, Шампањ, Чаши, Чаши, Мулти-Функција на Домаќинство Чистење Алатки (Сина)

Вино за Чистење со Четка Флексибилни Долго Шише Четка за Чистење за Вино Decanters, Пехари, Шампањ, Чаши, Чаши, Мулти-Функција

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Направен од висок квалитет на пена.Пена, влакната ќе не нула вашиот стакло.Лесен за чистење : Долг врат за лесно да се постигне внатре во шишиња.Измијте ја во секунди,заштеда на време и напор.Флексибилни, меки, лесни, еднократно.Многу лесен за чистење на вашата чаша.Должина : Околу 42 см/16.5 инч.Доволно долго за да се исчисти.Долго се Справи со Сунѓер за Чистење со Четка која е доволно долго за чистење на дното на чашата.Широко апликација : Шише голема четка за чистење на вино decanters, пехари, чаши, чаши, кафе садови и разни садови и прибор.Одличен Подарок избор : Вино за Чистење со Четка е идеален подарок за љубителите на вино.Исто така можете да ја споделите со вашето семејство, пријатели.Функција : Направен од висок квалитет на пена Боја : Сина справи и Бела пена, Големина : Должина : 42 см/16.5 инчен Ширина:1.8 инчен Широко се применува : Одлична за чистење за тесен врат пехари, вино decanters, вода во шишиња, чаши, чаши, stemware, кафе садови и carafes, може да се земе само неколку минути за да се постигне чиста и сјајна ефект.Пакет содржи : 1 X Шише Чистење со Четка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди