.

.

New
UGG Жените Mckay Зима Подигање

UGG Жените Mckay Зима Подигање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Овча, Крава Велур.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Сад/Велика Британија/Шпанија/Ирска/Австралија).Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Крзно горниот и UGGpure волна insole.Pretreated да се одвратат влага и дамки.Велур рака со whipstitch детали.Outsole : Treadlite од UGG.Класичен говорница .Грижа инструкции : Тие доаѓаат pretreated надвор од кутијата, но чисти и повторно да се третираат на секои две сезони за да се прошири нивната долговечност и чувајте ги бараат своите најдобри.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди