.

.

New
Мажите Работа на Подигање на Висок Степен на Крава Кожени Чевли од Челик Пети Midsole Челик

Мажите Работа на Подигање на Висок Степен на Крава Кожени Чевли од Челик Пети Midsole Челик

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Полиуретански ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу 1.5". 100% Реално Висок Степен На Крава Кожа.Увезени.СТП Единствена Не се Лизга.Отстранлив ЕВА Insole. 100% Реално Кравја Кожа многу удобно , Не Ткаени & Мрежа Отстранлив обвивка ЕВА Insole, Стп Единствена , Челик пети & Midsole Челик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди