.

.

New
Јохан Фон Goisern Овална Дизајнер Читање Очила Кристал Портокал Жолти Шари 45mm

Јохан Фон Goisern Овална Дизајнер Читање Очила Кристал Портокал Жолти Шари 45mm

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ацетат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 45 милиметри.УДОБНОСТА : Лесни ацетат прави овие очила е лесно да се носат за подолг период на време.Опремени со пролетта шарки за обичај се вклопуваат.СТИЛСКИ : Полу Rimless рамка покажува мулти боја во текот на целото тело за храбар и напнат поглед со малку талент.ИЗДРЖЛИВИ : силна ацетат рамка има малку флексибилност и пролет шарки за да спречите случајно крши кога ставање на или отстранување на очила и да се обезбеди сопствени и удобно се вклопуваат.Рачно Изработени во Австрија Димензии (MM) 45-23-145, 5" Рамка Ширина 1" Леќа Висина.ВКЛУЧЕНИ : за Носење да го заштитите вашиот очила кога не е во употреба.За остварување на нашите специјални дизајни, имаме развиена нашите сопствени технологии за laminating памук ацетат.Овие завршувањето процеси се вршат од страна на страна и да ги преземат помеѓу една и две недели во зависност од тоа во комбинација на бои.За време на овој период, до 20 различни материјали се рафинирани од страна на рака, за да се создаде една Јохан фон Goisern боја комбинација.Нашите технологии ни ослободи од избор на боја на суровини и репроматеријали, како и да им овозможи на било која комбинација од различни бои, дезени и transparencies.Па само на границата на нашиот дизајни е нашата креативност!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди