.

.

New
Читање Очила Жени Мажи Симпатична Круг Читатели 4 Пакет Стилски Читателот Очила Лесни Удобно Очила за Читање

Читање Очила Жени Мажи Симпатична Круг Читатели 4 Пакет Стилски Читателот Очила Лесни Удобно Очила за Читање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пластична рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 1.72 инчи. ????【Супер Вредност】-4 парови nisex Читателите за голема цена за 1! Може да се стави на измамници читање очила во компанијата, спална соба,кујна,автомобил,торба.секогаш можете да добиете читателите. ????【Лесни Наочари】-Трајни и Felxible,што едвај можат да се чувствува нејзиното присуство,удобно да се носат за долго време.Круг Класичен дизајн,висок степен на рамки смола леќа.OLOMEE ви помогне да ги красат вашиот ден!. ????【Зголемување Сила】-леќи се точни,се направени од квалитетни и кристално јасна материјал.Лесно овозможувајќи ви да го прочитате мали текстови и минута детали без стрес,многу степени да се избере. ????【Пакетот Вклучува】-4 поставите читање очила + 4 парчиња читатели мека торбичка + 1 микрофибер крпа за чистење. ????【Услуги на клиентите】-100% Задоволство да се Гарантира.Ние сме убедени дека нашите производи ќе ги исполни или надмине вашите очекувања.Ако не сте задоволни со производот кој што, сепак, ние лесно нудат 90-Ден без мака за Парите Назад Гаранција.Задоволството на клиентите е наш приоритет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди