.

.

New
Jefferies Чорапи Женска Кабел Поврзана Коленото Високи Чорапи 3 Пар Пакет

Jefferies Чорапи Женска Кабел Поврзана Коленото Високи Чорапи 3 Пар Пакет

DEN 335.76

Тековен
Во продавницата

75% Акрил, 23% Најлон, 2% Spandex.Произведено во САД.Класичен коленото високи чорапи што го погоди под коленото.Класичен коленото високи чорапи што го погоди под коленото.Кабел поврзана дизајн додава суптилни одблесокот да било облека.Мека акрилик најлон мешавина обезбедува додаде удобност.Совршен за симпатична чизми, здолништа, фустани, работа, униформа, исклучување на колеџ, и секојдневно носат. 3 пар пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди