.

.

New
Rollway Nup 218 EM C3 Цилиндрични Радијална Ролери Лого, 3.5433 ID, 6.77 Ширина

Rollway Nup 218 EM C3 Цилиндрични Радијална Ролери Лого, 3.5433 ID, 6.77 Ширина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Еден ред ролери Цилиндрични имајќи.Внатрешниот трка, Separable една насока.Машински месинг retainer.Земја на потекло : Кина.Ролери цилиндрични лого, 3.5433"се Роди, 6.2992"Od, 1.1811"Wdith, C3 царинење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди