.

.

New
Облека Линија На 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Облека Линија 2.8 Метри Телескопски Невидливи Челични Јажиња Бања Сушење Рек Стигнале Облека Линија (Боја : Сребро, Го

Облека Линија На 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Облека Линија 2.8 Метри Телескопски Невидливи Челични Јажиња Бања Сушење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Фирма : Направен од високо квалитетни материјали,перење линија е неверојатно издржливи,нашите прилагодливи ѕид clothesline е многу лесно да се постави.Нашите стигнале перење линии се лесно да се повлече од ролна и авто повече систем, дава само повлекување опција кога не е во употреба, кој заштедува простор и го подобрува елеганција на вашиот дом и на отворено.Користете го ова отворено стигнале миење линија да се природно да се исуши вашата облека, заштеда на енергија и пари, наместо со користење на потрошувачката на машина за сушење алишта.Природни отворено сушење спречува собирање и оштетување на облека.Уживајте во мирисот и свежината на сонцето-сушени облека.Погоден за користење на надвор & внатре соба балкон бања градина каде што сакате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди