.

.

New
Готвач Condiment Носителот со Капаци и Лажици

Готвач Condiment Носителот со Капаци и Лажици

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Да ги користите овие керамички садови со капаци за да ги зачувувате вашите омилени зачини, мирудии, шеќер, кафе и повеќе.Убаво дизајниран handpainted и глазирани керамички.Овие condiment садови ќе изгледа прекрасно во секој готвач тема кујна, маслиново масло, или tuscanny декор, и земја или farmhouse стил домови.Рачка за лесно носење на масата и назад.Капаци се задржи вашата мирудии или свежи зачини.Без разлика дали сте купување на овој како подарок за пријател или како подарок за себе ќе љубов оваа квалитет утврдени од Servette Дома.Да ги користите овие керамички садови со капаци за да ги зачувувате вашите омилени зачини, мирудии, шеќер, кафе и повеќе.Убаво дизајниран и обоен керамички со капаци и рачка за лесно носење на масата и назад.Овие condiment садови ќе изгледа прекрасно во секој готвач тема кујна, маслиново масло, или tuscanny декор, и земја или farmhouse стил домови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди