.

.

New
Стакло Зачин Тегли Зачин Шишиња - Shaker Капаци и Херметички Метал Капи сет од 5 (Боја : Б)

Стакло Зачин Тегли Зачин Шишиња - Shaker Капаци и Херметички Метал Капи сет од 5 (Боја : Б)

DEN 849.60

Тековен
Во продавницата

ЗАВРШИ ПЛОШТАДОТ ЗАЧИН ШИШИЊА ПОСТАВИТЕ 5 компјутери Плоштадот Празна Чаша Зачин Тегли,.ВИСОК-КВАЛИТЕТ ТЕГЛИ Нашите Зачин Тегли се направени од високо-квалитет на Води-Слободен трајни стакло.Чисто стакло нека имате чист поглед на зачини, модерниот дизајн квадратен облик и блузи ги собере сите зачин багажник, кабинет, организатор, фиоки, или кујна.ПРЕМИУМ ДОДАТОК Ексклузивни кваси и се прелива shaker капаци појавување на метал херметички капи, што значи дека вашиот билки остане новак повеќе!.MULTIFUNCTIONUse нашиот плоштад стаклени тегли за организирање на фиоки, леќата, чување зачини, сол, бибер, билки, DIY проекти, и многу повеќе!Овие мини јар имаат различни користи како партија услуги, занает или канцелариски материјали, декоративни проекти или домашен добрите.Ако купите нашите Тегли за вашата кујна, тогаш ќе бидете сигурни дека производот што се се случува да се застане на целиот живот на вашата кујна.Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, едноставно да ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги најдете на задоволително решение за вас во рок од 24 часа.Уживајте во оваа апсолутно РИЗИК БЕСПЛАТНО купување денес.Име на производ : Леќата jar Product материјал : glass Product спецификации : еден шише 120ml Product стил : Nordic Applicable простор : kitchen1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2 Excluding други предмети од леќата тегла прикажани во производот фотографии.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3-5мм разлика, ви благодарам.5 Your споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди