.

.

New
OUEJEF Зачин Контејнери, Јапонски креативни marbled керамички леќата тегла сет,кујна леќата кутија,дрвена фах дрво покрие масло сол може да леќата шише (Боја : Б)

OUEJEF Зачин Контејнери, Јапонски креативни marbled керамички леќата тегла сет,кујна леќата кутија,дрвена фах дрво покрие

DEN 2383.20

Тековен
Во продавницата

◆круг мали ознаки, ова е повеќе око-фаќање со едноставна, но впечатлива црно бел дизајн, кој може подобро да се постигне на потсетникот ефект донесе од страна на етикетата. * Хуманизирано Дизајн : Поставување на грнчарството канистри може да ви помогне да ги организирате работите без да се прави хаос во вашата сакана кујна!Хуманизирано дизајн додава секој контејнер за складирање лажица и дрвени капаци за да се спречи од влага и прашина. * Капацитет : Голема големина за да се задржи доволно само на шалтер без да се води до многу простор. * Модерен Стил : Уникатен дизајн го прават тоа изгледа како голф, седи на вашиот countertop изгледа многу стилски, уредни и modernish.Додава еден допир на чисти елегантен стил на вашиот модерен дом. * Широка Примена : Голема малку рачно изработени складирање тегла, добро за секојдневна употреба или специјални прилики.Идеален начин за одржување на Вашиот омилен сол, коцки шеќер, прав creamer, stevia совршено се исуши.Спецификација : Материјал : Керамички+Wooden Color : Бела.

Останатите карактеристики

Material:
Ceramic+Wooden
Color:
White
Обновено

Слични понуди