.

.

New
Бек Arnley 158-1000 Мотор Coolant Сензор На Температура На

Бек Arnley 158-1000 Мотор Coolant Сензор На Температура На

DEN 914.40

Тековен
Во продавницата

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Произведени со строго tolerances да се обезбеди прецизни пораки до ЕКИ.Вклучува отпорни на корозија терминали и облоги.Изградени да издржат тешките моторот на животната средина.Примена на специфични за да се обезбеди точна одговара за вашето возило.Бек/Arnley делови се исполнат странски nameplate OE спецификации за форма, одговара и функција.Нашиот производ специјалисти за работа со мрежата на глобални извори партнери, така што ќе можете да инсталирате на десниот дел со доверба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди