.

.

New
Accupro 1/4 Diam 3/4 LOC 1/8 месо тело Кол 2 1/2 OAL 4 Flute Карбид Countersink .25

Accupro 1/4 Diam 3/4 LOC 1/8 месо тело Кол 2 1/2 OAL 4 Flute Карбид Countersink .25

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDEND МЕЛНИЦА.ТОА ISNEW.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО ДОО.ДЕЈТОН, OHPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : ACCUPRO 1/4" - 90 СТЕ.USAI ОБИЧНО БРОД (95%) ОД МОИТЕ ОГЛАСИ ИСТИОТ ДЕН, АКО се ПЛАТЕНИ СО 3 : 00 P. M. EST.ЈАС ЌЕ БРОД ВО СВЕТОТ.ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ МОИТЕ ДРУГИ ОГЛАСИ ЗА ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ВРЕДНОСТИ!ЈАС ЌЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ СЕКОГАШ КОГА Е МОЖНО.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!ЛОКАЦИЈА = СБ MPH-7-5-1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди