.

.

New
JOEDOT Магнетни Автомобил Телефон Носителот Магнет Планината Мобилен Мобилен Телефон Стојат bollmann) телефон GPS Поддршка за iPhone Xiaomi MI Samsung, Huawei, LG (3 - Црна Нема Кутија)

JOEDOT Магнетни Автомобил Телефон Носителот Магнет Планината Мобилен Мобилен Телефон Стојат bollmann) телефон GPS Поддршка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Magnetic Origin : CN(Потекло)Компатибилен Бренд : Universal Model Број : Телефон Автомобил Holder Has Говорник : No Type : Автомобил Holder Item Име : Магнетен Држач За Phone Color : Black & Gold & Silver Material : ABS + Мека Силиконска Гума + Магнетни Pane Feature : 360 Степен Ротација Стојат во Car Function 1 : Поддршка За мобилен телефон GPS Планината носителот Во Car Function 2 : Универзална Магнетна Табла Мобилен Телефон Holder Function 3 : Магнетни се Залагаме За Smartphone Compatibility 1 : За i Phone 12 11 Про XS Max XR X SE 5 6 6s 7 8 Plus Compatibility 2 : За Xiaomi A3 3 Max Mi 10 9 9 T 8 SE Лајт Redmi Забелешка 7 8 8 T 8 S 9 S Pro Compatibility 3 : За Huawei P40 P30 P20 Мате 20 10 РС Pro Lite Нова 5 TCompatibility 4 : За Samsung S10 S9 S8 S7 S6 Egde Plus Compatibility 5 : За One Plus 7 7t 6 6t 5 5t 3t 2 Plus Packaging : GETIHU Мало Package Widely Компатибилен : Совршен За 4~7 инчен уреди.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди