.

.

New
WVYMX Случај за Галакси A20/A30,[Правец на Chimes Врежана] Полно работно Тело Заштитна СТП Кожа прекривачот со [Картичка Слотови] и [Потпирачот Функција] за Samsung Галакси A20/A30 С

WVYMX Случај за Галакси A20/A30,[Правец на Chimes Врежана] Полно работно Тело Заштитна СТП Кожа прекривачот со [Картичка

DEN 309.60

Тековен
Во продавницата

Компатибилен со Samsung Galaxy A20/A30. Направен од синтетичка кожа и shockproof флексибилни мека TPU заштита за сите агли против удари и гребнатини.Мулти-Агол на Гледање стојат функција за полесно читање и vedio-гледање.Силни магнетни затворање да се задржи вашиот телефон се обезбеди како ракавица.Монтажни врвка за околу рака ги задоволува секојдневните потреби.Ова е најдобриот подарок за вашите пријатели нашите вашето семејство, Ако сакате уште еден дизајн случај ,ве Молиме да пребарувате "WVYMX + вашиот телефон големина".Описи На WVYMX совршено дизајнирани Случај за Samsung Галакси A20/A30 ,Овој случај само се вклопуваат Samsung Галакси A20/A30 ,Не се вклопуваат друг телефон големина.Функција Hihg квалитет за девојки за жените и за момчиња и за мажите.Направен од синтетичка кожа и shockproof флексибилни мека TPU заштита за сите агли против удари и гребнатини.Мулти-Агол на Гледање стојат функција за полесно читање и vedio-гледање Силни магнетни затворање да се задржи вашиот телефон се обезбеди како ракавица.Монтажни врвка за околу рака ги задоволува секојдневните потреби.Пакет Вклучуваат 1*Samsung Галакси A20/A30 случај,Не се вклучуваат мобилен телефон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди