.

.

New
KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Универзална Магнетни Автомобил Вшмукување Чаша Ротирачки Мобилен Телефон Клип Носителот Заградата Висина Прилагодливи за Те?

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Универзална Магнетни Автомобил Вшмукување Чаша Ротирачки Мобилен Телефон Клип Носителот

DEN 1872.00

Тековен
Во продавницата

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Направени од високо-квалитет meterial, заградата е цврсти и издржливи да ја користите.Вшмукување чаша база може да биде фиксиран на централната конзола или шофершајбната стакло.Лулка е 360 степени ротирачкото, може да се прилагоди на било кој приказ агол.Тоа е компатибилен со повеќето возило отворите за вентилација на пазарот.Спецификации : Направен од високо-квалитет meterial, заградата е цврсти и издржливи да ја користите.Вшмукување чаша база може да биде фиксиран на централната конзола или шофершајбната стакло.Лулка е 360 степени ротирачкото, може да се прилагоди на било кој приказ агол.Овој автомобил носителот има силна и стабилна absortion, кои можат да го издржат кочница инерција.Тоа е компатибилен со повеќето возило отворите за вентилација на пазарот.Тип : Автомобил Holder Material : ABS, КОМПЈУТЕР, Алуминиум Alloy Style : 1(Rotatable), 2(Не-rotatable)Карактеристики : Универзална, Воздухот се Пропустливи Планината, Магнетни Адсорпција, 360 степени Rotating Size : 5.4 cm x 4cm x 1.2 см/2.13" x 1.57" x 0.47" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Носител (Телефон Не е Вклучен).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди