.

.

New
Германски HDT-48-00 Солидни Контакти Crimping Алатка (Направен во САД)

Германски HDT-48-00 Солидни Контакти Crimping Алатка (Направен во САД)

DEN 5472.00

Тековен
Во продавницата

8 НАЧИН CRIMP ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Германски Crimp Алатка HDT-48-00 Терминал 12-20 AWG Новиот Германски HDT-48-00 осум алинеја рака crimp алатка за 12-20 AWG Солидни Контакти.Ова е компатибилен за ДТ, DTM, ДТП и DTHD серија конектори, како и JS16-00 и JS12-00 Jiffy Splices.Оваа crimper е само наменета за употреба со Германски Солидни контакти и не се за употреба со Германски Печат & Формирана контакти Крос референци : NSN : 5220-01-500-6093 МАЧКА / Гасеница - 1 U5804 Кент Мур SPX HD-42879 Харли Дејвидсон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди