.

.

New
Talens Уметнички креации Пастел на Хартија А3, 100G, 50 Страници (9319001M)

Talens Уметнички креации Пастел на Хартија А3, 100G, 50 Страници (9319001M)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Talens Уметнички Креации Пастелни Подлога A3. 50 листови, 90 g/m2.Светли бои.Залепени на едната страна. 29.7 х 42 см пејзаж формат.Опис на производот Talens Уметнички креации Пастелни Подлога A3 50 Листови 90 g/m2 Светли Бои Лепат на Една Страна 29.7 х 42 см Пејзаж Формат Сет Содржи : Пастел на Хартија А3 100 g 50 Листови FSC-Микс.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди