.

.

New
Spec101 Cupcake Кутии со Вметнување – Бела Пекарница Кутии, 12 Пакет Десерт Кутии за Cupcakes, Колачиња, Пусти

Spec101 Cupcake Кутии со Вметнување – Бела Пекарница Кутии, 12 Пакет Десерт Кутии за Cupcakes, Колачиња, Пусти

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На Spec101 Cupcake Да Одат Кутии ќе се одржи и заштита на вашиот најубаво украсени cupcakes кога транспорт и презентирање на пече продажба, во вашата продавница, или како подарок за семејството и пријателите.5 инчи од 13 инчи од 3 инчи висок (24.1 x 33 x 7,6 cm); Лесно се вклопуваат до 12 cupcakes или други третира дека се околу 2-3 инчи големина (5.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди