.

.

New
ДУО ER 1 Сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Cuticle Nipper Clipper Режа Нокти Помине Уметност Алатка

ДУО ER 1 Сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Cuticle Nipper Clipper Режа Нокти Помине Уметност Алатка

DEN 536.88

Тековен
Во продавницата

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Сосема нов и висок квалитет.Тоа е направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик.Ова е професионален cuticle nippers за помине уметност / маникир / педикир.Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на стоки и услуги.Спецификација:Количина : 3pcs Material : Нерѓосувачки Steel Color : како на сликата shows Size : како слика show Package се Вклучени : 3pcs/set Помине Clippers Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание.Може да имате пријатен шопинг искуство!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди