.

.

New
WellFix Водоотпорен Анти-Истекување Агент,Покривот Пломби Водоотпорен Јасно,Супер Силна Врска и Спреј за Бања Плочка Водоотпорен Слој Надворешниот Ѕид Покривот Кров

WellFix Водоотпорен Анти-Истекување Агент,Покривот Пломби Водоотпорен Јасно,Супер Силна Врска и Спреј за Бања Плочка Водоотпорен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Ефективни Поправка Спреј】Нашите Well Fix Водоотпорен Анти-Истекување Агент е rubberized паста што ефикасно фоки, и поправки скршени површини.Тоа е на база на вода пломби дека е paintable и може да се користи за да се водоотпорен голем број на површини.водоотпорен пломби чистење на фондацијата површината пред изградбата за да се осигура дека фондацијата површина е сува. 【Ефикасна Водоотпорен】печат гума пломби слој спреј е вашиот брз и лесен начин да аплицирате, печат,водоотпорен пломби се заштитат и се спречи протекување!По сушењето, може да се применува на било која боја. 【Долготраен Ефект】Со брзо сушење состојки за лесен малтер, поправка, и печат.Со водоотпорен слој може да биде формирана по 24-48 часа, и водоотпорен слој ќе стане посилен со текот на времето. 【Висока Температура Отпор】Оваа пломби спреј ќе не дисторзии или капе под висока температура во лето.водоотпорен пломби нема да попуштат или шушка во студена зима. 【Широка Примена】спреј може да се користи за водоснабдување на продирање низ пукнатините, вода продирање на прозорецот sills, водоотпорен пломби отпадна вода во тоалет, ѕид отпадна вода, покривот отпадна вода и продирање на надворешен ѕид.Боја : 300g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди