.

.

New
Дигитални Допир Заклучување на Тастатурата, Цинк Легура Keyless Entry Заклучување на Вратата Лозинка за Влез за Кабинет за Фиока за Складирање Кутија

Дигитални Допир Заклучување на Тастатурата, Цинк Легура Keyless Entry Заклучување на Вратата Лозинка за Влез за Кабинет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мултифункционален Дисплеј : Постојат различни звучни и светлосни инструкциите за погрешна лозинка, правилната лозинка и ниско ниво на батеријата.Сигурност Заштита : Компактен дизајн и елегантен изглед.Обезбеди добри безбедносни заштита на вашите лични предмети, додека за заштита на вашата тајност.Широко се Користи : Широко се користи во кабинети, фиоки, гардероби, складирање кутии и други домаќинства или бизниси : супермаркети, сауна клубови, спортски сали, базени, библиотеки, фабрики и канцеларии.Цинк Легура : лозинката за влез заклучување е направен од висок квалитет на цинк легура материјал, силна и еколошки, издржливи и безбедни за употреба.Чувајте ги Децата на Безбедно : Подобрување на безбедноста на вашите деца дома и да се спречи вашите деца или деца од отворање на фиоките или вратата на волја.Функција : 1. Цинк Легура : лозинката за влез заклучување е направен од висок квалитет на цинк легура материјал, силна и еколошки, издржливи и безбедни за употреба.2. Мултифункционален Дисплеј : Постојат различни звучни и светлосни инструкциите за погрешна лозинка, правилната лозинка и ниско ниво на батеријата.3. Сигурност Заштита : Компактен дизајн и елегантен изглед.Обезбеди добри безбедносни заштита на вашите лични предмети, додека за заштита на вашата тајност.4. Чувајте ги Децата на Безбедно : Подобрување на безбедноста на вашите деца дома и да се спречи вашите деца или деца од отворање на фиоките или вратата на волја.5. Широко се Користи : Широко се користи во кабинети, фиоки, гардероби, складирање кутии и други домаќинства или бизниси : супермаркети, сауна клубови, спортски сали, базени, библиотеки, фабрики и канцеларии.Како да го Користите : 1. Ве молиме да се подготви 4 АА батерии пред употреба и да ја инсталирате them2. Раководството на лозинка е поставено на 00000000 кога тоа остава фабрика, и тоа ќе се чуваат за долго време по исклучување.Измена метод е тастатура за внесување на текст* #0# стариот управување со лозинка # нови управување со лозинка#Внесете нов управување со лозинка повторно, зелено светло трепка два пати и да се свири двапати, управување со лозинка измена е completed3. Корисникот лозинка е поставено на 1111 во фабриката, и тоа ќе се чуваат за долго време по исклучување.Измена метод е тастатура за внесување на текст* #6# Стариот .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди