.

.

New
МАГНЕТ Џо Бајден UDairy Магнетни Винил Автомобил Браник Налепница 5

МАГНЕТ Џо Бајден UDairy Магнетни Винил Автомобил Браник Налепница 5

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Приближна Големина : 5 инчи - Висок квалитет на магнет.Одлична алтернатива за постојан налепници.Кора и повторна употреба нив подоцна одново и одново.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви метална површина.Се користи за автомобили, камиони, гардероби, знаци, фрижидери, и многу повеќе апликации.Ние печати со користење на највисоката резолуција 1200 DPI, па можете да добиете живописни бои и остар храбар слики.Нашите 30 мили флексибилни магнетни винил обезбедува висока издржливост и ќе го издржат секојдневните активности, без исчезнува или discoloring.Времето Отпорни - сите винил magents функција премија УВ Отпорни слој за да се заштити од сончева светлина и изложеност на тешки временски услови.Направен во САД.Висок квалитет на долготрајни магнети.Ние користиме високо перформанси 30 мили дебели винил направени за употреба на отворено за да го издржат сите временски елементи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви метална површина.Користење на вашите автомобили багажникот, браник, тело, камион, знаци, гардероби, и многу повеќе апликации.Ние печати со користење на највисоката резолуција 1200 DPI, па можете да добиете живописни бои и остар храбар слики.Нашите 30 мили винил обезбедува висока издржливост и ќе го издржат секојдневните активности, без исчезнува или discoloring.Одлична алтернатива за decals.Може да се отстрани и reapplied одново и одново.Со гордост се направени во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди