.

.

New
UMAMO Аниме Налепници 50 Компјутери Винил Водоотпорен Манга Decals за Тинејџерите и Возрасните Хидро Колба Лаптоп Скејтборд Телефон, Мулти

UMAMO Аниме Налепници 50 Компјутери Винил Водоотпорен Манга Decals за Тинејџерите и Возрасните Хидро Колба Лаптоп Скејтборд

DEN 119.52

Тековен
Во продавницата

Совршен Квалитет : High-definition ПВЦ налепници, 50 компјутери.Без да остане лепак.Откривањето на филмот и на чистење на објектот и да се користи директно.Никогаш нема да згаснат.Прецизно Печатење : Висока технологија за печатење прави налепници изгледаат одлично.Живописни бои и јасни обрасци на убавината направи расположението посреќни.Добро направен : Водоотпорен и заштита од сонце.Секој налепница се сече според обликот и големината, и може да се користи веднаш.Подарок & Играчки : подарок за пријатели, соученици, колеги, постари лица, наставници, деца, бебе.Бесплатни Оркестарот : Санки, хидро колба, шлемови, рачно изработени картички, училиште, работа, списанија, дневник, scrapbooks, лаптоп, фото албуми, подарок ознаки, мало пакување, слушалки, албум, мебел.Смешни налепница е направен од не-означување лепак, кои може да се вметнат и растргнат од надвор постојано.Користете го како сакате, и може да се ре-закачите по кинење на fiat.Кул Тема : Anime Sticker Големина : Помеѓу 2.0-3.2 in Super водоотпорен Водоотпорен филм, пониско од дневен природни јавните water AI вектор датотека за печатење Брилијантни бои + парична Казна реставрација на colors Packaging : OPPPackage Димензија : 3.2 x 3.2 x 0.4 in Use Имагинација : DIY За suitcases, гардероби, лаптоп, шише за вода, буквален за мрежа, скејтборд, автомобили, мотоцикли, бележник, компјутер, телефон, ipad, велосипеди/велосипед, гитара, фрижидер, ѕид, телефон случаи, врзивно средство, тетратки, маса, прозорец.Постои возрасна граница : Лавра налепници погоден за жените, мажите, младите, студентите, деца, момчиња, девојки, дете бонбони и колачиња кеси украси.Купување Информации : Мазна материјали може да се вметнат, но мат, отпорно на гребење, честички и други не-мазна материјалите не можат да се вметнат.Поради големиот број на материјали, тоа е за повикување само.Совети : Ако сеуште сакате да го залепите, по секоја шема е атипичен, удар со топол воздух компресор за околу 15 секунди, а потоа притиснете цврсто.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди