.

.

New
На Државниот Универзитет Охајо OSU Buckeyes Налепница Винил Decal Лаптоп Шише за Вода Автомобил Бележник (Тип 3-3)

На Државниот Универзитет Охајо OSU Buckeyes Налепница Винил Decal Лаптоп Шише за Вода Автомобил Бележник (Тип 3-3)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Премиум Налепници - Овие налепници и decals се професионално да се отпечатат на високо-квалитетни отворено одделение винил, обезбедување на живописни бои кои стојат надвор.Лесно affix да било мазна површина : едноставно се чисти, се применуваат на етикетата, и нежно да ги избалансираат сите меурчиња, кои работат од центарот нанадвор.Повеќе намени - Нашата премиум налепници и decals ви даде способност да ги користат во голем број на начини.Место нив на прозорецот, лаптоп или компјутер, автомобил, шише за вода, или било која друга цврста површина.Произведено во сад на Америка - Сите наши налепници и decals се Направени во сад на Америка на нашиот објект во Чикаго.Секој налепница е спакуван во внатрешноста на 100% рециклиран картон плик направени со 35% пост-потрошувачот производ.Пустински Кактус - Ние сме Чикаго-врз основа на Уверение ЛГБТ Бизнис Претпријатија.Пустински Кактус има за лиценцирање на договори за професионални лиги, бројни колеџи и универзитети, како и во други организации.Официјално Лиценцирани Производ - Пустински Кактус е официјално лиценцирани добавувачот за оваа институција, што значи институцијата ја одобри дизајн и Пустински Кактус плаќа авторски права за користење на ознаки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди