.

.

New
Javelin 1968 1969 АМЦ Американски Мотори 1-Боја Decals & Ленти за Полнење - Бела

Javelin 1968 1969 АМЦ Американски Мотори 1-Боја Decals & Ленти за Полнење - Бела

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

2 Фендер Ленти. 2 Вратата Ленти. 2 Задните Квартал Панел Ленти.Squeegee & Инструкции.Ова е една точна репродукција, Американ Моторс Автентични Реставрација Производ decal комплет за 1968 1969 Javelin.На овој корисник-целосен комплет опрема ти со се што е потребно да го вратите вашето возило во неговата оригинална изглед.Овој комплет е екран печатени да одговара на ОЕМ бои и е најточна decal полнење на располагање.Ова не е како другите колекции на .Тоа е точно, лиценциран и се прифатени како индустриски стандард за concourse реставрации.Феникс Graphix е горд за да и официјално ја објави својата презентација од 1968 1969 АМЦ Американски Мотори Javelin 1-Боја Decals & Ленти за Полнење.Вашиот 1968-69 АМЦ Javelin заслужува најдоброто реставрација decal и шари за полнење на располагање.Произведен да ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации, нашите АМЦ-стил линија за полнење ќе ви помогнат за поправка или враќање на вашиот Javelin, така што тоа личи тоа само валани надвор од собранието линија.Се зголеми вредноста на вашиот класичен мускулите автомобил со шари/decal комплет од Феникс Graphix.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди