.

.

New
SINGARO Автомобил на ретровизорот Налепници Оркестарот Автомобил Тело Налепница Винил 4pcs (Црвено)

SINGARO Автомобил на ретровизорот Налепници Оркестарот Автомобил Тело Налепница Винил 4pcs (Црвено)

DEN 921.60

Тековен
Во продавницата

Посебна Забелешка : мисловните ефект по ноќ осветлување не е само атрактивни, но, исто така, предупредување за другите возила.Ќе треба тоа.Примена : Автомобил на ретровизорот, автомобил тело, браник.Рефлексивни материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ, може да произведе одраз ефект под светлината.Оваа налепница ќе го направи вашиот автомобил да изгледаат стилски и персонализирана.Answer : ___________________________ Note : Кога pasting, прво да го отстраните дното филм, потоа ставете тоа, и да се провери на налепницата.Конечно откине горниот слој на слузницата транспарентен.Ве молиме да се површината заврши чиста и сува пред да ја примена на оваа.Големина : 7.87 инчен x 1.96 инч.Пакетот вклучува 4* rearview огледало автомобил налепници.Уживајте Гаранција : ќе добиете квалитет на производите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние сме секогаш чека за вас тука.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди