.

.

New
JiYZe Дома Декор Дневна Соба Clock/ТВ Кабинет Стакло Ретро Дома Десктоп Батеријата Елени Види 28.5 11.5 33cm (Боја : Сребро) (Боја : Злато)

JiYZe Дома Декор Дневна Соба Clock/ТВ Кабинет Стакло Ретро Дома Десктоп Батеријата Елени Види 28.5 11.5 33cm (Боја : Сребро)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тежина : од 2,5 кг.Материјал : Смола + ABS.Димензии : 28.5 * 11.5 * 33cm.Апликации : јавни места, канцеларии, спални соби, дневна соба.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!.Тежина : 2.5 kg Material : Смола + ABSDimensions : 28.5 * 11.5 * 33cm Applications : јавни места, канцеларии, спални соби, дневна room If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди