.

.

New
HJJLY Буда Главата Етерично Масло Diffuser Керамика Воздух Purifiers Ароматерапијата Diffusers Овлажнител со 7 Бојата се Менува LED Светла за Статистика Јога

HJJLY Буда Главата Етерично Масло Diffuser Керамика Воздух Purifiers Ароматерапијата Diffusers Овлажнител со 7 Бојата се

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

7 ПРОМЕНА LED СВЕТЛА 7 Боја се Менува светилки за вашиот избор.Можете да притиснете на Светло копче за да ја прилагодите 7 LED светла (стабилна на/промена на боја).Секој од нив е прилагодлив помеѓу светла и слабо начини, и може да се постави на стабилна.Одлична ноќ светлото во спалната соба.Се РЕЛАКСИРААТ Пополни просторот што беше со прекрасен мирис што може да се укине вашето расположение и да го намалите стресот од стресни и уморни ден, совршен за маскирање тврдоглав пушењето и домашно милениче смрдеата, се големи и мирни ноќи' спиење опкружен со ароматични мириси.УЛТРАЗВУЧНО ТЕХНОЛОГИЈА Арома diffusers употреба ултразвучно испитување на технологија за да се atomize вода, која може да тивко ослободување вода магла.Со елегантен и пренослив дизајн и бело дрво жито школка, може да биде лесно да се врши,ова е етерично масло diffuser наменета за луѓе кои сакаат животот.БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Ова ароматерапијата масло diffuser е многу лесен за употреба, само да се пополни со вода и додадете неколку капки од вашето омилено етерично масло.Пополни просторот што беше со прекрасен мирис што може да се укине вашето расположение и да го намалите стресот од Стресни и уморни ден.Answer : ___________________________ NOTE : Чиста етерични масла се штетни за домашни миленици.Избегнувајте да го користите и во рамките на пет активности.BPA-FREE & БЕЗВОДНИ АВТО-OFF-Ова Diffusers Направени од BPA-free материјали, тоа е 100% не-токсични и безбедни за бебиња.На овлажнител ќе автоматски се исклучува кога е безводни, додава на безбедност и енергетска ефикасност.Тоа е, исто така, безбедни и соодветни преку CE, и Ro HS сертификација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди