.

.

New
Фен за коса Чорапи со Чешел Diffuser Sock Универзалната За Кадрава & Брановидна Коса Компресор Додатоци за Домашни Патување Хотел

Фен за коса Чорапи со Чешел Diffuser Sock Универзалната За Кадрава & Брановидна Коса Компресор Додатоци за Домашни Патување

DEN 263.76

Тековен
Во продавницата

Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 1 парче pc удар фен sock и 1 парче розова чешел, на sock се применува за вашиот фен за коса, за да се спречи вашиот косата од висока температура се намалува, и да ја задржите вашиот фен за коса од паѓа прашина.Материјал за квалитет : на фен sock diffuser се направени од најлон мрежа и платно, кој е издржлив на квалитетот, не е лесно да се скрши или да се носат, па можете да го користите за долго време; На најлон мрежа е дише, што може да им помогне на фен дистрибуција на топлина.Погоден за повеќето големина : универзалната фен sock мерки за прибл. 6.5 х 13.5 x 9.5 cm/ 2.6 x 5.3 x 3.7 инчен, која е погодна за повеќето стандардни фенови за коса, и drawstring устата дизајн го прави sock отворање прилагодливи, така што може да се зацврсти на фен цврсто.Удобно дифузија топлина : на врвот на фризерски свитлива платно е дизајниран со мрежа, која може да се направи на топол воздух, дува со фен, да се благи топлина, намалување на температурата малку, така што губење на топлина рамномерно, заштита на косата од повреда.Да се создаде различни фризури : косата удар фен покрива не само што може да се заштити вашата коса, но, исто така, да ви помогне да се создаде различни фризури сакате брзо, која е погодна за кадрава и брановидна коса, нека вашата коса изгледаат природно и меки, да ви даде нежен изглед.Удобен за носење : мрежа sock фен diffuser е лесен во тежина и виткање, па може да се стави тоа во вашата патна торба, која нема да заземаат премногу простор, и да донесе многу погодности за вашиот живот.Подарок избори : Вие не може да се даде на фризерски diffuser покривање на членовите на вашето семејство, пријатели и колеги на нивниот роденден партии или одмор патување пати, тие ќе бидат изненадени за примање на овој внимателен подароци.Карактеристики : Материјал : најлон и платно Големина : 6.5 х 13.5 x 9.5 cm/ 2.6 x 5.3 x 3.7 инчен Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 1 x фен diffuser чорапи 1 x Чешел Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди