.

.

New
SHIXUE 4 Парче Порцелански Dinnerware Set-Услуга за 1,Чинии и Чаши Поставува за Внатрешна и Надворешна Употреба,Нераскинливо

SHIXUE 4 Парче Порцелански Dinnerware Set-Услуга за 1,Чинии и Чаши Поставува за Внатрешна и Надворешна Употреба,Нераскинливо

DEN 1705.92

Тековен
Во продавницата

1. Производ листа : 4.5 инчен ориз сад * 1, Мала лажица * 1, 9 инчен една рачка за печење * 1, стапчиња за јадење * 1. 2. Изработка рака-насликани на процесот, сликарство се рака-насликани од страна на уметничките рака-насликани шема на база на боја потези се разликуваат во нијанси на ум ве молиме да се биде внимателен да се пука О!. 3. Високи-температура отпуштање порцелан, висока температура отпуштање керамички трајни целосен сет на садови може да биде во рерна микробранова печка, итн.не треба да се најдат посебни садови, специјално за микробранова печка. 4. Мулти-ware да се исполнат тип на животот, ретро Јапонски стил ware комбинација е прекрасна презентација на вредност и практичност како еден по внимателна аргументирана дискусија. 5. Задоволителна услуга : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме пратете ми е-маил, јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа!.Место на потекло : Chaozhou Material : ceramic Applicable предмети : деца, студенти, бремени жени, возрасни, на elderly Style : модерна minimalist Process : underglaze боја process Suitable за : микробранова печка, фурна, sterilizer, dishwasher Product листата : 4.5 инчен ориз сад * 1, Мала лажица * 1, 9 инчен една рачка за печење * 1, стапчиња за јадење * 1 Warm совети.Големината на прирачник за мерење може да се 1-5ММ грешка, што е нормално.Високи-температура отпуштање и црна и бела мала нечистотии не влијае на убавината, не припаѓаат на обемот на cid).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди