.

.

New
Внатрешни работи на Ѕид Виси клима уред, Прашина-Доказ Покрие Едноставна Употреба Метод Елегантен Изглед Дизајн Убава и Деликатна за Домашна Употреба Таписерии Из

Внатрешни работи на Ѕид Виси клима уред, Прашина-Доказ Покрие Едноставна Употреба Метод Елегантен Изглед Дизајн Убава и

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тоа може ефикасно да се заштити клима уред, од внесување на воздух, клима уред, и продолжување на работниот век.Елегантен изглед дизајн, силна practicability, едноставна употреба метод, погоден за домашна употреба.Таписерии изработка, убава и деликатна, со користење на руралните стил, може да и ги красат вашата спална соба.Ѕид-планинска клима уред маска, усвојува високо квалитетни чипка материјал, издржлив, лесен за чистење и одржување.Нема потреба да се отстрани прашина маска кога вклучување на клима уред, нема да влијае на ефект на ладење на клима уредот.Функција : 1. Ѕид-планинска клима уред маска, усвојува високо квалитетни чипка материјал, издржлив, лесен за чистење и одржување.2. Тоа може ефикасно да се заштити клима уред, од внесување на воздух, клима уред, и продолжување на работниот век.3. Таписерии изработка, убава и деликатна, со користење на руралните стил, може да и ги красат вашата спална соба.4. Нема потреба да се отстрани прашина маска кога вклучување на клима уред, нема да влијае на ефект на ладење на клима уредот.5. Елегантен изглед дизајн, силна practicability, едноставна употреба метод, погоден за домашна употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : клима уред Прашина Cover Material : Lace Fabric Главна Компонента : Полиестер Влакна (Полиестер)Ткаенина Главната Состојка Содржина : 90%Под-Компонента на Ткаенини : Polyamide Влакна (Chinlon, Најлон)Ткаенина Под-Компонента на Содржината : 10%Производот Категорија : клима уред Cover Style : Виси клима уред Cover Style : Рурален Style Weight : Прибл. 63g-102g / 2.2 оз-3.6 oz Product Големина : Прибл. 86cm / 33.9 во, 92cm / 36.2 во (Изборен) Пакет Листа : 1 x Ѕид Виси клима уред Прашина Cover Note : 1.Некои и за на ѕид виси клима не може да ја користите оваа клима уред покрие поради дебелината.2.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.3.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Air Conditioner Dust Cover
Material:
Lace
Fabric Main Component:
Polyester Fiber (Polyester)
Fabric Main Ingredient Content:
90%
Sub-Component of Fabric:
Polyamide Fiber (Chinlon, Nylon)
Fabric Sub-Component Content:
10%
Product Category:
Air Conditioner Cover
Style:
Hanging Air Conditioner Cover
Style:
Rural Style
Weight:
Approx. 63g-102g / 2.2oz-3.6oz
Product Size:
Approx. 86cm / 33.9in, 92cm / 36.2in (Optional)
Package List:
1 x Wall-Hanging Air Conditioner Dust Cover :
1.Some for and for wall-hanging air conditioners cannot use this air conditioner cover due to the thickness. :
2.Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Обновено

Слични понуди