.

.

New
Calvas Воздух Далечински Управувач Црна клима уред Далечински Контролер За Airwell Emailair Компатибилни-RC4 РК-3/RC-4/RC-5/RC7/RC-8 Електра

Calvas Воздух Далечински Управувач Црна клима уред Далечински Контролер За Airwell Emailair Компатибилни-RC4 РК-3/RC-4/RC-5/RC7/RC-8

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 1 Парче клима уред Далечински Управувач за Airwell Emailair Електра РК-3 Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. |. - Висок Квалитет. - Сосема нов подготвен да се користи. - За РК-3 Далечински. - Работи на RC3, RC4 RC5 RC7. Описи : - Висок Квалитет на - Сосема нов подготвени да ги користат.- За РК-3 Далечински - Работи на RC3, RC4 RC5 RC7 - Лесно и безбедно да се користи.Спецификации : - Материјал : Пластика - Size : 135x45x23mm Пакетот вклучува : 1 Парче клима уред Далечински Управувач за Airwell Emailair Електра РК-3 Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Објектот специфики : Употреба : Воздух Conditioner Wireless комуникација : IRPackage : Yes Channel : 1 Frequency : 433 MHz Support стан : Нема.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди