.

.

New
DeVoNe Авантура Островот II 2 72 Иглички 8 Малку Игра Кертриџ (Сива)

DeVoNe Авантура Островот II 2 72 Иглички 8 Малку Игра Кертриџ (Сива)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Авантура Островот II 2. Ова е Classial 8 Малку Игра Картичка, 72 Игли, Работи Совршено, Погоден За Играчи Колекција.Поддршка на САД NTSC И ЕВРА ПАЛ Конзоли, Притиснете Го копчето за "Ресетирање" Botton 3-5 Пати за Да Го Промените Форматот.Обично Играта Јазик е англиски, Неколку Игри Се на Друг Јазик, Ако RPG Игри, Тогаш Сите Да ја Зачувате Датотеката.Сива Кертриџ.Авантура Островот II 2 Ова е Classial 8 Малку Игра Картичка, 72 Игли, Работи Совршено, Погоден За Играчи Колекција Поддршка на САД NTSC И ЕВРА ПАЛ Конзоли, Притиснете Го копчето за "Ресетирање" Botton 3-5 Пати за Да Го Промените Форматот Обично Играта Јазик е англиски, Неколку Игри Се на Друг Јазик, Ако RPG Игри, Тогаш Сите Да ја Зачувате Датотеката Сива Кертриџ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди